Genel Özellikler

Pozitif Eticaret, farklı sektörlerden yüzlerce müşterinin deneyimleri ve talepleri doğrultusunda hazırlanmış, sürekli olarak geliştirilen %100 yerli bir e-ticaret yazılımıdır.

Trulli

Kolay kullanımlı Admin Paneli

Kolay kullanımlı yönetim panel arayüz, tamamı yerli bir altyapı ile başkalarına bağımlı olmadan veya destek almaya gerek kalmadan e-ticaret sitenizi kendiniz yönetin..

Trulli

Hızlı, Güvenli ve Entegre

Sayfanızda sattığınız üründe, eğer siteniz yavaş ise istediğiniz pazar payına ulaşamanız çok zor olacaktır. AMP yöntemi kullanılarak %100'e varan hızımız ile sayfalarımız hizmetinizde..

Trulli

Daima Güncel ve Modern

Sürekli geliştirilen, günümüzün vazgeçilmez mecralarının (Google, Facebook, Instagram vb.) altyapısal değişikliklerine anında uyum sağlayan, yazılım teknolojilerinin gelişimini takip eden ve modernlikten taviz vermeyen bir e-ticaret yazılımı.

Trulli

Mobil E-Ticaret Sitesi

Geçtiğimiz yılda müşterilerimizin e-ticaret sitelerine mobil cihazlardan giriş oranı tam %64. Ayrıca arama motorları (Google, Yandex, Yahoo vb.) sıralama algoritmalarını, daima modern teknolojilere uyumlu, yeni nesil web sitelerine göre güncellemektedir.Sanal mağazanızı mobil cihazınızdan kolayca yönetebilir,işlemlerinizi ofis dışındayken bile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Trulli

Müşteri Hizmetleri ve Destek

E-ticaret Siteniz Pozitif Eticaret'in tecrübeli yazılımcıları tarafından tasarlanıyor ve sizin istediğiniz platforma entegre ediliyor. .Bu süreçte uzman danışmanlarınız ile 7/24 etkileşimde kalın, sanal mağazanız istediğiniz noktaya daha hızlı ve emin adımlar ile ilerlesin. Telefon, e-posta ve ticket sistemi ile tüm ekibimizle sorununuzu paylaşın, hızlı geri dönüş alın ve kolayca çözüme ulaşın.

Trulli

Ücretsiz Seo Desteği

Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google”, aramalarda her zaman kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Müşterilerimizin E-ticaret sitelerinde ücretsiz SEO hizmeti ile onları en hızlı ve en kaliteli siteler ile buluşturuyoruz...

Trulli

Ek Dil Desteği ve Raporlama

Pozitifeticaret'in size sunduğu dil seçenekleri ile istediğiniz dilde e-ticaret sitesi kullanabilirsiniz. Ayrıca sayfanızı tüm para birimlerini kullanabilirsiniz. E-ticaret siteniz bittikten sonra detaylı olarak analiz aşaması başlatılır.10 yıllık sektör tecrübemiz ile satış ve müşteri memnuniyeti adına neler yapmanız gerektiğini sizlere rapor olarak sunar, gerçekleştirme aşamalarınızı takip ediyoruz.

Online Satışa Başlayın

En hızlı ve güvenli eticaret deneyimi için biran önce online satış yapmaya başlayın